ویدیوهای نمونه کار ساخت پله گرد و پله دوبلکس

در این ویدیوه که با شما به اشتراک می‌گذاریم چگونگی ساخت نمونه های مختلف از پله‌ها، شامل : پله گرد، پله دوبلکس، پله مارپیچ و پله فلزی را به نمایش میگذاریم. نمونه کارهای جذاب و کاربردی ای را که با شما به اشتراک میگذاریم را می‌توانید در طراحی و ساخت خانه‌ها، ادارات یا فضاهای تجاری به کار ببرید. پله‌ها نه تنها وسیله‌ای برای اتصال طبقات مختلف هستند، بلکه با طراحی صحیح و جذاب، به عنوان یک آثار هنری نیز تلقی می‌شوند.

در ابتدا به معرفی مختصری از پروژه خود می‌پردازیم. ما از ابزارهای ساده و مواد قابل دسترس برای اجرای این پروژه استفاده می‌کنیم.

سپس با جزئیات به مراحل ساخت پله گرد و پله دوبلکس می‌پردازیم. از برش و اندازه‌گیری دقیق تا اتصالات صحیح و نصب درست، همه جزئیات اساسی را پوشش می‌دهیم.

نهایتاً، به مرحله تزیین و تکمیل پله‌ها می‌پردازیم. ما روش های گوناگونی را برای اضافه کردن جلوه‌ای زیبا و منحصر به فرد به این پله‌ها بررسی خواهیم کرد. همچنین، در این مرحله، ایده‌هایی برای انتخاب رنگ‌ها و متریال‌های مناسب جهت هماهنگی با دکوراسیون محیط اطراف را نیز به مشتریارائه خواهیم داد تا با دیدی وسیع تر و دانش بیشتر نسبت به انتخاب طرح و رنگ پله اقدام نماید.

ما امیدواریم که این ویدیوها به شما کمک کند تا با اطمینان ، ساخت پله گرد و پله دوبلکس ، پله پیچ و پله های ورق اسپیرال ساختمان خود را به تیم متال استرز بسپارید. با تماشای این ویدیوها، می‌توانید ایده‌های جدیدی برای ساخت پله ساختمان خود کسب کنید. منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. با اشتراک گذاری نظرات خود با ما کمک بسیاری در ارائه خدمات باکیفیت تر خواهید کرد.

همچنین اگر قصد ساخت پله فلزی برای ساختمان خودرا دارید، و میخواهید از مشاوره رایگان تیم متال استرز بهره مند شوید کافیست با ما تماس بگیرید.

تیم طراح پله فلزی متال استرز با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع پله گرد ، پله پیچ ، پله ورق اسپیرال ، پله دوبلکس و … آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در سراسر ایران میباشد.

قبل از طراحی و ساخت، کارشناسان ما از ساختمان بازدید خواهند کرد و مشاوره ی خود را در اختیار شما قرار خواهند داد و پس از عقد قرارداد ، اقدام به ساخت پله خواهند کرد.

راه های ارتباطی با ما :

شماره های تماس
  • 09124345700
  • 09194842718
  • 02155293368
ضروری است که شما یک فرم با افزونه فرم ساز بسازید تا در این عنصر قابل نمایش باشد.