پله گرد

چطور پله گرد بسازیم؟

 یک پله پیچ یا پله گرد از یک پلکان صاف یا مستقیم معمولی، دارای فواید و مزایایی برای خانه ی شما است. پله‌های گرد یا مارپیچ، که به صورت پله دوبلکس نیز هستند، جذاب و کاربردی هستند و جای پا را به اندازه ۱۴ فوت مربع کوچک می‌کنند. پله‌های گرد به طور موثر در فاصله زیادی برای یک پلکان معمولی قرار می‌گیرند: آشپزخانه‌ها، سالن‌ها، و سوله ها.

ساختن پله گرد خود یک پروژه صرفه جویی در فضای خانه می باشد که برای انجام این کار است، به خصوص اگر شما نیاز دارید یک پله پیچ یا پله گرد مناسب با فضای خانه یا محل مورد نظرتان بسیازید، باید با از یک متخصص درخواست کمک کنید. نتایج باارزش هستند و خانه شما از این پروژه با ارزش بالا سود خواهد برد.

آیا باید از یک کیت پله گرد استفاده کنید؟


جعبه‌های پله گرد به دقت بخش‌های فلزی ماشین کاری شده را در بر می‌گیرند که با تحمل کمی برای خطا در کنار هم قرار می‌گیرند. رشته های فلزی در بالای یکدیگر قرار میگرند، اطراف یک قطب فلزی قوی که بیشتر حمایت را فراهم می‌کند. رشته، قطب، دوک‌های عسلی، کناره ها یا دستگیره ها، نرده‌ها: همه بخش‌های تخصصی در اغلب مراکز اصلی در دسترس نیستند. برای تولید این قطعات از صفر، شما به ابزار کاری، تجهیزات جوشکاری، و مهارت‌هایی که همراه با هر یک از آن‌ها می‌روید، نیاز خواهید داشت. اغلب این کار را ایمن‌تر و ایمن‌تر برای ساختن پلکان‌های مارپیچی خود از کیت پیدا می‌کنند.

امنیت در پله گرد یا پله مارپیچ


راه پله ها، به خصوص پله گرد، اگر ساخته و مورد استفاده قرار نگیرد، می‌تواند خطرناک باشد. با یک جعبه پله پیچ از یک تولیدکننده معتبر شروع کنید. در حالی که دستورالعمل‌های این راهنما برای نشان دادن ویژگی‌هایی که در اغلب مجامع پلکان مارپیچی به اشتراک گذاشته می‌شوند، دستورالعمل‌های مربوط به جعبه شما باید بر دستورالعمل‌های این راهنما در اولویت قرار گیرد. به خصوص مراقب ناحیه خوب باز در طبقه فوقانی باشید.