پله گرد

پله گرد شیشه ای | پله‌های شیشه‌ای مارپیچی

پله گرد کلاسیک با ستون مرکزی استیل ضد زنگ می‌تواند با شیشه به پایان برسد. در صورت نیاز، کناره ها یا زاویه‌دار هستند و در صورت نیاز به شکل دیوار تنظیم می‌شوند. علاوه بر این، این نوع پلکان مارپیچی آشنا، ما چیزی بسیار خاص را طراحی کرده‌ایم. راه‌پله مارپیچی ما به عنوان پلکان همه شیشه‌ای و در چوب و بتن موجود است. تمام موارد، عناصر فولادی را نشان نمی‌دهند. معمولا نرده شیشه‌ای منحنی است و از سقف اویزان است. شکل دقیق می‌تواند سفارشی برای الزامات باشد.

 

متال استرز(پله فلزی) انواع مختلفی از پله‌ها را ارایه می‌دهد. هنگامی که با مشتریان در رابطه با پله‌ها صحبت می‌کنید، سعی می‌کنیم که مشتریانمان را در اصطلاحات مورد استفاده در پله گرد، پله فلزی، پله پیچ، پله محوری و یا پله مستقیم راهنمایی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع پلکان که ما ارائه می‌کنیم و عباراتی که در سراسر فرآیند طراحی استفاده می‌کنیم، نگاهی به این لیست از سبک‌های پلکان محبوب بیندازیم:

آمار بازدید

اطلاعات

09124345700 ۰۲۱۵۵۲۹۳۳۶۸ 09194842718 info@metalstairs.ir جاده ساوه ، بزرگراه آیت ا… سعیدی ، چهاردانگه ، گلدسته ، خیابان محمودیان ، کوچه بوستان ، پلاک 7 ، مجتمع آریا ما در اینستاگرام