پله گرد

۱۰ سوال متداول در خصوص پله گرد؟

در هر بخش تنها به یک سوال از سوالهای متداول در خصوص پله گرد میپردازیم.


۱. من باید پروژه خود را با چه اندازه ای شروع کنم؟


ارتفاع کف به کف

ارتفاع کف به کف تمام شده:

مهم‌ترین اندازه‌گیری که باید در مورد چگونگی ساخت یک پله گرد یا پله مارپیچی داشته باشید، کف اتاق کار شما است که ارتفاع کف را به پایان می‌رساند. هر پله گرد سفارشی برای جا دادن به فضای شما ساخته می‌شود و یک زمین دقیق به ارتفاع کف اولین قدم برای شروع پروژه شماست. ارتفاع کف اتاق شما مشخص خواهد کرد که چند قدم، در پله و چرخش پله مارپیچی شما قرار دارند.

شما می‌توانید کف خود را با شروع از کف به کف که در آنجا نصب خواهید شد، با ارتفاع کف اندازه‌گیری کنید. از اینجا تا طبقه بالا را اندازه‌گیری کنید و هر نوع کفپوش زیر و یا فرش را برای آن اندازه‌گیری کنید.

طرح باز کردن خوب

باز کردن

برخی از مشتریان ما خطوط پله گرد یا پله مارپیچی خود را می‌گیرند و انتخاب می‌کنند که پله‌های مارپیچی خود را از طریق یک حفره در زمین که به طبقه بالا منتهی می‌شود نصب کنند. اگر این مورد صدق می‌کند، باید اندازه باز شدن چاه و یا دهانه پلکان را بدانید. اندازه سوراخ خوب تکمیل‌شده شما باید حداقل دو اینچ از قطر پله بزرگ‌تر باشد. این به این دلیل است که پلکان شما باید به راحتی از طریق سوراخ جا به جا شود تا انگشتان شما نیشگون نگیرند چرا که دست شما به هنگام بالا رفتن و پایین رفتن از پله‌ها به سمت پایین حرکت می‌کند.

چه شما در مورد یک میدان یا دور خوب تصمیم بگیرید، واحد اندازه‌گیری یک‌سان خواهد بود. لطفا به خاطر داشته باشید که کوچک‌ترین روزنه‌ای که ما می‌توانیم با آن کار کنیم، ۴۴ اینچ ۴ اینچ)است؛ این به این دلیل است که کوچک‌ترین قطر پله‌ای که ما پیشنهاد می‌کنیم، ۳ فوت ۲ اینچ)است (که ۴۲ اینچ است). اگر یک باز کردن خوب از ۴۴ "x۴۴" دارید، طراحان مشاوره ما با شما کار خواهند کرد تا بهترین راه‌حل برای پله گرد یا پله مارپیچ خود پیدا کنید.

 

قطر
با اینکه طبقه همکف پله گرد یا پله مارپیچ شما اولین معیاری است که شما به آن نیاز دارید، چون بدانید قطر ترجیح داده شما می‌تواند مفید باشد. قطر فقط پهنای پله‌ای است. قطر شما ممکن است با محیط "پلکان‌ها" تعریف شود. به عنوان مثال، اگر شما یک جعبه پلکان زیر شیروانی می‌خواهید و در گوشه خانه خود پله گرد دارید تا به یک اتاق زیر شیروانی دسترسی پیدا کنید، به این فکر کنید که چقدر فضا برای راه پله در اختیار دارید. اگر در مورد قطر مطمئن نیستید، طراحان مشاور می‌توانند به تعیین پله‌های مناسب برای پروژه شما کمک کنند.

 

پله دوبلکس - پله گرد - پله مارپیچ - پله مارپیچی