پله پیچ یا پله گرد

اندازه گیری پله گرد

متال استرز بیرونی یک پله گرد در فضای باز است که برای تمام انواع مکان‌ها، به دلیل مقاوم بودن بسیار متنوع و مقاوم در برابر آب و هوا، ایده‌آل است.


آن می‌تواند هر گونه دما را تحمل کند

ساختار از عناصر مدولار در فولاد گالوانیزه بنا شده‌است تا یکپارچگی کامل محصول حتی تحت شرایط آب و هوایی شدید تضمین شود چون می‌تواند تغییرات دما را تحمل کند.

- ۲۰ ° C تا +۵۰ ° C.

نصب سریع و آسان

بالابر بین پله‌ها از طریق سیستمی که توسط Rintal ایجاد می‌شود به منظور سازگار کردن پلکان مارپیچی آهن به محیطی که در آن نصب خواهد شد، بررسی می‌شود تا بر هر مشکلی که ممکن است از تفاوت بین اندازه‌گیری کشش و نمونه‌های واقعی ناشی شود، فایق آید.

لوازم جانبی مختلف موجود است

نسخه اصلی شامل ۱۲ مرحله، ۱ فرود خروجی، یک نرده با پست‌ها و the است. اما شما می‌توانید به لطف طیف وسیعی از لوازم جانبی که به شما اجازه می‌دهد آن را با نیازهای خود تطبیق دهید، این پلکان را سفارشی کنید.

جزئیات همان چیزی هستند که

در مقایسه با پلکان‌های مارپیچی در فضای باز سنتی، Zink بیرونی با توجه به توجه به انتخاب هر یک از جزئیات، خود را جدا می‌کند: گام‌ها دارای حفره‌های خاصی هستند که سطح ضد لغزش را تسهیل می‌کند. شکل پلاستیک ضد زنگ استحکام و استحکام را تضمین می‌کند و از وخامت جلوگیری می‌کند.

صندوق عقب و امن

توجه به ایمنی و کیفیت اجزای آن با سهولت و سرعت مونتاژ ترکیب می‌شود و این امر باعث می‌شود که خارجی یک پلکان مارپیچی در فضای باز ایده‌آل و حتی برای عشاق DIY ایجاد کند.